Малюнки дітей на тему планета під загрозою. Хід безпосередньо освітньої діяльності

«Земля в небезпеці» - Ти тільки подивися навколо: Тут - річка, там - зелений луг. Цілі: Що ми робимо? Земля, що зробили з тобою?! .. Нехай знак біди у нас відзначить хворі точки на планеті! А десь сніг лежить горою, а десь жарко і взимку ... Ну, а тепер про найважливіше: поглянути на нашу Землю страшно! Урок-бесіда в групі дошкільної освіти по темі «Планета Земля в небезпеці».

«Тяжіння Землі» - Тяжіння Землі. Що буде, якщо Земля перестане притягувати Місяць? Так був відкритий закон всесвітнього тяжіння. З чого все почалося? Чому предмети вниз рухаються самі, а вгору - тільки зі сторонньою допомогою? На іншому боці Землі теж живуть люди? Невагомий? Мость - стан, що спостерігається нами, коли земне тяжіння відсутня.

«Земля» - 1. Найбільша паралель Землі? Північна Америка. 2. Який океан має тільки південні береги? Земля обертається навколо Сонця. Африка. Глобус - модель земної кулі. Меридіани. 3. Який океан омиває Африку з західної сторони? Океани. Євразія. Тест по навколишнього світу Тема: «Земля - \u200b\u200bпланета». 1. Найбільший за площею океан?

«Де на землі тепліше» - Материк Антарктида - край вічної зими. Північний полюс. На крайній півночі. Антарктика. Найпівденніший південь. Полярна ніч. Південний полюс. Північний полюс -знаходити в центральній частині Північного Льодовитого океану. В Антарктиді морози бувають до - 80 градусів.

«Рух літосфери» - 1 - У 6 - І 2 - Г 7 - А 3 - Д 8 - До 4 - Ж 9 - Б 5 - З 10 - Е Критерії оцінки «5» - без помилок «3» - 3-5 помилок «4» - 2 помилки «2» - більше 5 помилок. Ендогенні (внутрішні) Головний фактор - тектонічні рухи - землетрусу - виверження вулканів - цунамі. «Стихійні природні явища в літосфері».

«Атмосфера Землі» - Захищає від проникнення ультрафіолетових променів Сонця (озоновий шар); Види хмар. Підтримує життя на Землі. Види хмар на Землі. Захист від невеликих небесних тіл; Перевіримо свої знання. Що таке атмосфера? Що таке мантія? Учитель вищої кваліфікаційної категорії, к. П. Н. К. А. Вартазарян.

Всього в темі 24 презентації

Природа - єдина книга, кожна сторінка якої сповнена

Ось вона сумує, в думи свої вникаючи.

Ось вона пливе, хиткою прохолодою віє.

Все ще живе! Все ще людям вірить!

Ось вона пливе крізь грозову опівночі,

Всіх людей кличе, просить

прийти на допомогу.

Просить прийти на допомогу!

Всім відомо, що сьогодні наша планета перебуває в небезпеці і якщо ми будемо по -колишньому бездушно експлуатувати її, то до кінця цього століття втратимо через ерозії більше третини родючих земель, зникне мільйон видів живих організмів, а населення потребуватиме нових ресурсах.

Прийми активну участь в суботнику!

Тобі сподобалася чистота вулиць? Чи не сміти, і вони залишаться такими завжди!

Хлопчики і дівчатка! Земля з її біосферою - найбільше чудо, вона у нас одна Будемо ж берегти нашу Землю! Всюди, на кожному кроці, все разом і кожен окремо. Іншої планети у нас не буде! Завтрашній день Землі буде таким, яким ми створимо його сьогодні

Марія Гагаріна
НСД «Планета Земля в небезпеці»

МЕТА: Розповісти дітям про те, що Земля це величезна куля. Величезна частина поверхні земної кулі покрита водою -море і океанами. Крім води є материки - тверда земля -суша, Де проживають люди. Планета Земля зараз в небезпеці. Для того, щоб врятувати кохану планету, Треба з раннього віку виховувати у дітей любов до природи, вивчати її, правильно з нею поводитися. Продемонструвати дітям роль людини в збереженні і руйнуванні екосистем. Заохочувати вміння вирішувати проблемні ситуації, аналізувати, встановлювати приватні і загальні зв'язку.

активізація словника: планета, Глобус, екологія, материки, земну кулю, SOS.

устаткування: презентація на тему « планета Земля» , Глобус, хустку або шарф, д / і «Що добре, а що погано» по екології, насіння соняшнику, стаканчики з землею на кожну дитину, Вода, лійки.

попередня робота: Читання книг про різні країни і континенти, їх кліматичних умовах, екскурсії, цільові прогулянки.

Хід заходу.

вихователь: Сьогодні ми з вами поговоримо на дуже важливу тему: « Планета Земля в небезпеці» .

яка дивовижна планета Земля! На її поверхні моря. океани, течуть річки, струмки, стеляться рівнини, шумлять зелені ліси, піднімаються високі гори. світ навколо нас - земля-наш спільний дім!

(Слайд № 1)

вихователь: Яку форму має земля?

вихователь: Вірно, наша планета це величезна куля. Такий великий, що знадобиться багато днів, щоб об'їхати його навколо.

Давайте разом подивимося на макет нашої землі.

(Розгляд глобуса)

Якщо в космос ти злетиш, то з вікна ракети

Побачиш куля наш блакитний -Улюблені планету!

А тепер запитання проста: Так чому ж блакитний

Наш спільний дім, наш земну кулю?

вихователь: Може ви знаєте, як називаються деякі моря і океани?

вихователь: А що було б з людиною, планетою і все живим на землі, Якби не було води?

вихователь: Але планета земля-це не тільки вода, Але ще і суша. Це величезні материки, де живуть звірі, птахи, де ростуть дерева і квіти.

Чого більше на земній кулі -води або суші?

Хто живе в морях і океанах?

А на суші живе хтось?

А де живемо ми з вами?

Як називають людей, які живуть на землі

Що необхідно людині для життя на землі?

Ну а тепер про найголовніше! Чи все в порядку на нашій планеті?

(Слайд № 2)

вихователь: Що ж ми бачимо?

У річці забруднили воду і від цього загинули риби, гине багато рослин і тварин.

Поглянути на нашу землю страшно: Вода каламутніє з кожним жнемо.

А повітря! скільки бруду в ньому.

Колись чистий, блакитний, тепер він брудний і хворий.

Наша планета в небезпеці! на ній багато «Хворих» місць!

(Педагог пов'язує на глобус хустку (Пов'язку) , Як -будто б болить вухо або зуб)

А як ви думаєте, чому планета«Хворіє» ?

Багато заводів, фабрик, від них забруднюється повітря. Відходи заводи зливають в річки, тим самим, забруднюють їх. З-за цього гине все живе і хворіють люди!

(Слайд № 3)

* - дидактична гра «Що добре - що погано»

(Розкласти картинки не дві групи і пояснити свій вибір)

* - физкультминутка « Земля наш спільний дім»

ось земля-наш спільний дім. (Руки над головою імітують форму кулі)

Багато є сусідів в ньому. (Правлячи рука в сторону, ліва рука в сторону)

І кошлаті козенята. (Показують ріжки)

І пухнасті кошенята. (Гладять животик)

І звивисті річки. (Роблять руками хвилю)

І кучеряві овечки. (виляють «Хвостиком»)

Трави, птиці та квіти. (Показують руками)

І, звичайно, я і ти. (Руки на груди і в сторони)

вихователь: А як ви думаєте, наше місто в небезпеки? Що йому загрожує?

вихователь: А ви хочете дізнатися думку дорослих з питання охорони природи в нашому місті?

(Діти беруть інтерв'ю у дорослих, задаючи, заздалегідь підготовлені питання.

наприклад: - Як борються дорослі з забрудненнями нашого міста? Що, на вашу думку, в нашому місті треба рятувати насамперед? Що робите особисто ви для охорони природи?

вихователь: Хлопці, поговоріть з батьками, запитаєте, що роблять вони для збереження природи в нашому районі?

А що ми з вами можемо зробити для нашого міста?

вихователь: Я пропоную вам посадити квіти для нашої ділянки. Що необхідно для цього?

(Слайд №4)

(Діти разом з педагогом садять насіння соняшнику)

Публікації по темі:

Фотозвіт про концерт «Жива планета Земля» Відео 2017 рік для нашого дошкільного відділення був багатий на різні мистецькі заходи, в тому числі і на конкурси. Так, з дітьми підготовчих.

Конспект НСД з нетрадиційної техніці малювання «Планета Земля. Вид з космосу », старша група. Цілі заняття: 1. Формувати вміння в нестандартному.

Конспект НСД по пізнавальному розвитку «Планета Земля в небезпеці» Муніципальне освітній дошкільний заклад «Дитячий сад №11« Теремок »» міського округу Кохма Конспект безперервної освітньої.

Конспект НСД «Планета Земля» конспект НСД

, Конкурс «Презентація до уроку»

клас: 2

Презентація до уроку



















Назад вперед

Увага! Попередній перегляд слайдів використовується виключно в ознайомлювальних цілях і може не давати уявлення про всі можливості презентації. Якщо вас зацікавила дана робота, будь ласка, завантажте повну версію.

мета: познайомити учнів з наслідками впливу людини на природу, екологічними проблемами, які необхідно вирішувати на сучасному етапі, розвивати пізнавальну активність, мова учнів, почуття дбайливого ставлення до навколишнього світу; вчити працювати в групах, парах.

завдання:

  • закріпити з дітьми знання про природу, нашій планеті;
  • дати уявлення про те, що наша планета Земля зараз в небезпеці: у багатьох місцях вода, грунт, повітря стали брудними.
  • продовжувати вчити дітей розрізняти об'єкти живої і неживої природи;
  • виховувати інтерес до навколишнього середовища, допитливість;
  • виховувати дбайливе ставлення до природи,

ХІД УРОКУ

- Хлопці, у нас у всіх є день народження. І ось люди домовилися і вирішили, що у нашої планети теж повинен бути день народження. Таким днем \u200b\u200bстав - 22 квітня. Це день народження і захисту наших лісів, річок, озер, тварин, птахів, комах - це день захисту нашої природи.
- Хлопці, давайте поговоримо про нашу планету. Як називається наша планета? А які ще планети ви знаєте? Давайте разом з вами подивимося на модель нашої планети. Наша планета - це величезний-преогромное куля. Такий великий, що потрібно багато-багато днів, навіть місяців, щоб об'їхати його навколо.
- А чому нашу планету називають блакитною кулею?
Земля - \u200b\u200bце не тільки вода, але і суша. Це величезні материки, де живуть звірі, птахи, де ростуть дерева і квіти, де височіють гори і дихають жаром пустелі: Африка, Америка, Австралія, Європа, Азія, Антарктида.

питання:

- Чого більше на земній кулі - води або суші?
- Хто живе в морях і океанах? А на суші?
- А де на земній кулі живемо ми з вами?
- Як називається наше місто?
- А як називається наша країна?

- Хлопці, всі ми - люди, тварини, птахи, рослини - жителі Землі.
Хлопці, а як ви думаєте, ми - люди ставимося до якої природи. Доведіть. А чим відрізняється від тварин? А як ви думаєте, природа може жити без людини? А людина без природи?

- Зараз я скажу вам про найголовніше - наша планета Земля в небезпеці. На ній багато хворих місць. Це сталося тому, що для задоволення потреб людей необхідні багато товарів: машини, одяг і т.д. Люди побудували багато заводів, фабрик, електростанцій різних видів, на яких ллють сталь, плавлять залізо, виробляють електрику, словом, створюють все те, що так необхідно для щасливого життя людини. Від цих підприємств забруднюється повітря - його забруднюють дим, який виходить з труб в небо, гази від машин. Відходи заводів зливаються в річки, моря і забруднюють їх, нафту з танкерів під час аварії проливається в воду морів і океанів.
Чи замислювалися ви, будь відходів утворюється найбільше? Хлопці, вчені-екологи встановили, що побутових відходів утворюється найбільше: різні пакувальні матеріали, виготовлені з важко-розкладаються речовин, відслужила побутова техніка, автомобілі, батарейки, пляшки. Давайте згадаємо, скільки часу потрібно для розкладання різних матеріалів.

Папір - від 2 до 10 років.
Консервна банка - 90 років.
Фільтр від сигарети - 100 років.
Поліетиленовий пакет - 200 років.
Скло - 1000 років.

Всі ці предмети люди викидають в природу. Так забруднюється наша планета-Земля. Від цього забруднення страждають тварини, рослини, хворіють люди.
Сьогодні я закликаю вас, допомогти нашій планеті. Як ви, маленькі жителі Землі, змогли б допомогти? Потрібно намагатися скорочувати кількість відходів!

  • Непотрібні речі перепродати або віддайте нужденним!
  • Замість предметів для одноразового використання намагайтеся використовувати з більш стійких - скляну, керамічний посуд.
  • Ремонтуйте свої речі.
  • Скоротіть витрати паперу. Раціонально використовуйте обидві сторінки листа.
  • Завжди майте при собі для покупок матерчату сумку.
  • Повторно використовуйте поліетиленові пакети.

Використання одноразових поліетиленових пакетів завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу. В середньому в рік продається близько 13 млрд. Пакетів. Термін використання триває не більше 30 хвилин, а час розкладання майже 200 років! Вулиці нашого міста оточені сміттєзвалищами, і з кожним днем \u200b\u200bїх стає все більше. Так забруднюється наша Земля. Від цього забруднення страждають тварини, рослини, хворіють люди. Гине природа. Наша планета в небезпеці! Вона вимагає допомоги. Ви знаєте сигнал лиха? Я вам скажу - SOS. Це заклик про допомогу. Планеті потрібна допомога, її треба рятувати спільними зусиллями. Як же ми з вами можемо допомогти нашій планеті? Щоб допомогти їй, треба навчитися любити природу, берегти її з дитинства. Давайте сьогодні зробимо плакат, який буде закликати всіх людей ставитися до природи дбайливо, користуватися багаторазовими предметами, а збираючись в магазин за покупками, брати матерчату сумку. Адже будь-який сучасний чоловік, що зіткнувся з проблемою забруднення навколишнього середовища, не може залишитися байдужим до цієї теми. Незважаючи на глобальність і труднощі вирішення цього питання, невеликі, але щоденні зусилля сприятимуть тому, що світ стане красивіше і чистіше. Цьому сприяє використання еко сумок - виробів з натуральних матеріалів, які можуть замінити одноразові пакети, що засмічують життєвий простір. Модні і стильні еко сумки будуть не тільки виконувати свою основну функцію; екологічна сумка є нагадуванням людям про важливість правильного ставлення до екосистемі, інформує про те, що є альтернативні способи взаємодії з нею, що не роблять на природу руйнівний вплив. Використовуючи практичні і місткі еко сумки, ви робите крок назустріч новому мисленню, до нового способу життя, що враховує інтереси природи, робите життя кожного світліше і щасливішою. Будь-яка еко сумка виконана з натуральної тканини, застосування нейлонової нитки додає їй міцності, але не небезпечно для навколишнього середовища.