Listy rankingowe wnioskodawców w punktach. Rachunkowość poszczególnych osiągnięć przychodzących
Listy rankingowe osób wchodzących w budżetowe miejsca na Uniwersytecie Państwowym Moskwy o nazwie MV Lomonosov w 2018 r. Zostały opublikowane na stronie internetowej Komisji Recepcji Centralnej Uniwersytetu Państwowego Moskwy w dniu 27 lipca na adres: http://cpk.msu.ru /ocena. Listy te są aktualizowane kilka razy dziennie i zawierają szczegółowe informacje na temat punktów każdego wnioskodawcy oraz tego, czy docenia rejestrację i skrypt certyfikatu na tym wydziale lub w Moskwie Uniwersytet Państwowy jako całość.
Wydział Science Science publikuje swoje listy konkurencyjne, które są aktualizowane w czasie rzeczywistym i zawierają informacje o planach przychodzącego, co pozwala przewidzieć możliwość wprowadzenia wnioskodawców poniżej na liście.
Przypominamy, że przy składaniu dokumentów do rejestracji konieczne jest zapewnienie dodatkowych zdjęć 3x4 na papierze Matte (ich całkowita liczba w przypadku powinna wynosić 8 szt. - zostaną poniesione w Twoim bilet studencki, Księga kredytowa, bilet czytnika itp.).
Aby uzyskać wskazówki dotyczące badania lekarskiego, musisz mieć zasadę OMS, certyfikatu 86u i listy szczepień.
Potrzebne są również kopie Snils i Inn - te dokumenty są potrzebne do uzyskania stypendiów. Jeśli wnioskodawca nie jest, muszą być wydawane do 1 września i przynieść kopie na Wydziale.
Obecnie wynikowy wynikowy wynik do budżetowych miejsc na drugiej fali rejestracji jest 374 do działu "Science Science" i 290 do działu "Ekologia i zarządzanie środowiskiem".
Na spotkaniu CPC został zatwierdzony 3 sierpniaprzekazanie wyniku umów W wysokości 50% maksymalnego możliwego całkowitego wyniku. W ten sposób wszyscy wnioskodawcy, utrzymywali egzaminy i zdobyli przynajmniej255 Punkty dla działu "Science Science" i205 w dziale "Ekologia i zarządzanie środowiskiem",zalecany do rejestracji. na miejscach umowy i zostaną zaksięgowany na 1 kursw przypadku zawarcia umowy i wypłaty szkolenia w pierwszym semestrze, niezależnie od ich ilości.
Departament "Science Science"
Dla porównania możesz się zapoznać. W ubiegłym roku przechodzący wynik Departament "Science Science" był 384 oraz stanowisko listu zapisanego w budżetowym miejscu wnioskodawcy z tym wynikiem - 132 (W pierwszej fali - odpowiednio 393 i 114). Należy pamiętać, że żądane dokumenty po przyjęciu do innego miejsca nie są uwzględniane w tym numerze, a także fakt, że w zeszłym roku więcej osób przybywających bez egzaminów i na cele docelowe - dlatego w 2018 r. Będzie większa liczba pozycji. Informacje o przechodzących punktach ubiegłego roku dla wszystkich wydziałów można znaleźć pod linkiem: https://www.msu.ru/entrance/pr-2017.php
57 . Bez przewidzianych egzaminów 1 56 45 Wnioskodawca, który złożył dokument skryptu na temat edukacji i zgody na rejestrację 18:00 1 sierpnia 18:00 6 sierpnia.
11 Pozycja przez oryginał
Od 2016 r. Nastąpiło ograniczenie liczby możliwości ubiegania się o umowę w sprawie rejestracji w liczbie dwóch na uniwersytet. W tym względzie wskazane jest złożenie wniosku o umowę i oryginał świadectwa na tym uniwersytecie i kierunku przygotowania, które masz na priorytecie, jeśli strzelone punkty dają pewną szansę na wykonanie - i przenieść certyfikat na mniejszy priorytet Miejsce, ale z dużymi szansami na pokłonowanie tylko wtedy, gdy wnioski o zgodę od osób o wyższych wynikach zostaną złożone tak bardzo, że uniemożliwia przyjęcie na budżet. W przeciwnym razie ryzykujesz wyczerpując określony limit i stracić możliwość powrotu do konkursu, że miałeś okazję wytrzymać.
WAŻNY:
Ogólna lista konkurencyjna (bezpłatna miejsca budżetowe 56, zapisany do pierwszej fali 45 osób, 11 osób zostanie przyznanych na drugą falę):
№ | Pełne imię i nazwisko | Ilość punktów | Certyfikat (priorytet) | Przez oryginał |
1 | Rosantseve Veronika Viktorovna. | 481 | Biofac - przypisany | |
2 | Melnikova Anastasia Andreevna. | 470 | Biofac - przypisany | |
3 | Chernikova Arina Germanovna. | 468 | Biofac - przypisany | |
- | Baranova Julia Eduardovna. | 467 | Złamać | |
4 | Bazkin Maria Andreevna. | 466 | Biofac - przypisany | |
5 | Pikina Arina Sergeevna. | 465 | Biofac - przypisany | |
- | Sinitsyn Alexey Mikhailovich. | 465 | Biofac - przypisany | |
6 | Chuck Margarita Anatolyevna. | 462 | Biofac - przypisany | |
7 | Merzlikin Daniel Sergeevich. | 461 | Biofac - przypisany | |
8 | Holdin Anna Mansurovna. | 460 | Biofac - przypisany | |
9 | Parygin Anastasia Dmitrievna. | 458 | Biofac - przypisany | |
10 | Bogdanova Anna Andreevna. | 457 | Biofac - przypisany | |
11 | Malaboich Diana Maximinovna. | 453 | Biofac - przypisany | |
12 | Kiseleva Arina Dmitrievna. | 451 | Biofac - przypisany | |
13 | Alexander Dmitrievich Kiselev. | 450 | Biofac - przypisany | |
14 | Petrova Nika Fedorovna. | 450 | Biofac - przypisany | |
15 | POTAPOV NIKOLAI SERGEVICH. | 448 | Biofac - przypisany | |
16 | Kartasheva Anna Sergeevna. | 447 | Biofac - przypisany | |
17 | Antonovskaya Ksenia Alekseevna. | 446 | Biofac - przypisany | |
18 | Starodubov Varvara Dmitrievna. | 445 | Biofac - przypisany | |
19 | Osina Elizabeth Vasilyevna. | 445 | Biofac - przypisany | |
20 | Travnikova Daria Yurevna. | 444 | Biofac - przypisany | |
21 | Afanasenko Marina Viktorovna. | 444 | Dyplomata. Akademia | |
22 | Postny Daria Denisovna. | 439 | Na biofakcji 8/19. | |
23 | Ivanova Elena Alexandrovna. | 437 | Na Biofak 12/19. | |
24 | Aleksashina Sofya Vladimirovna. | 437 | Na Biofak 14/19. | |
25 | Kashkin Vasilisa Valerievna. | 437 | Na Biofak 15/19. | |
26 | Utkin Anna Aleksandrovna. | 435 | Biotech 2/5. | |
27 | Andreyova Svetlana Sergeevna. | 435 | Biopanie 19/19. | |
28 | Babshina Victoria Markovna. | 435 | Psychfa | |
29 | Kochina Yaroslav Antonovna. | 434 | Biotech 3/5. | |
30 | Baranova Natalia Dmitrievna. | 433 | Biofac - Umowa | |
31 | Guz Evangelina Sergeevna. | 433 | Na biofakcji 24/19. | |
32 | Zubareva Svetlana EvgeNievna. | 433 | Załatwiony | |
33 | Zimina Victoria Romanovna. | 432 | Biofac - Umowa | |
34 | Logvinenko andrei denisovich. | 432 | Biofac - Umowa | |
- | Jam Anastasia Pavlovna. | 432 | Biofac - przypisany | |
35 | Molttsova Alina Sergeevna. | 431 | Załatwiony | |
36 | Sitnikova Daria Stanisławowa. | 430 | Biotech 5/5. | |
37 | Ogloblin Veronika Vadimovna. | 429 | Itmo. | |
38 | SLEPOV Evgeny Alekseevich. | 429 | Załatwiony | |
39 | Chizhonkov Ivan Igorevich. | 428 | NSU. | |
40 | Rudina Julia Vladislavovna. | 428 | Załatwiony | |
41 | Ruzmetova Evgenia Mukhtorovna. | 427 | MVA. Scribin. | |
42 | Lykov Dmitry Romanovich. | 427 | Psych Infrack - przypisany | |
- | Lebedeva Ekaterina Sergeevna. | 424 | Złamać | |
43 | Corsicov Sofia Aleksandrovna. | 423 | Załatwiony | |
44 | Kosyakova Anastasia Igorevna. | 423 | Załatwiony | |
45 | Yemelyanova Veronika Aleksandrovna. | 420 | Załatwiony | |
46 | Ogrodnictwo Sophia Aleksandrovna. | 419 | Załatwiony | |
47 | Filippov Daniel Dmitrievich. | 419 | Załatwiony | |
48 | Ostrovskaya Varvara Alekseevna. | 419 | Rudn - himfak. | |
49 | Zubuk Veronica Maksimovna. | 418 | Psychfa | |
50 | Yevgeny Konstantinovich. | 418 | Rficking je. Pirogov. | |
51 | Frolova Love Sergeevna. | 416 | tak | 1 |
52 | Grishkovets Diana Sergeevna. | 416 | Załatwiony | |
53 | Agafonova Olga Alekseevna. | 412 | Psych Infrack - przypisany | |
54 | Khulla Owld Stanisławowa. | 412 | Załatwiony | |
55 | Hisheeva Alina Timurovna. | 411 | Załatwiony | |
56 | Mamaeva Naida Yusupovna. | 411 | Biofac - Umowa | |
57 | Kovalenko Maria Anatolyevna. | 411 | Załatwiony | |
58 | Borysova Sofya Alekseevna. | 410 | Załatwiony | |
59 | Bulanova Elizabeth Aleksandrovna. | 408 | Załatwiony | |
60 | Bobrovnikova Lidia Alexandrovna. | 408 | Biotech - Umowa | |
61 | Samiikina Elizabeth Alekseevna. | 408 | Rficking je. Pirogov. | |
62 | Methan Mary Andreevna. | 407 | Mgms je. Evdokimova. | |
63 | Bogdan Evdokia Viktorovna. | 406 | Załatwiony | |
64 | Kochneva Maria Alexandrovna. | 406 | Załatwiony | |
65 | Gaerene Anastasia Alekseevna. | 406 | Załatwiony | |
66 | Guseva Polina Alekseevna. | 406 | Załatwiony | |
67 | Spasskaya Ekaterina Aleksandrovna. | 405 | Załatwiony | |
68 | Frost Ksenia Vyacheslavovna. | 405 | Biofac - przypisany | |
69 | Vhkevich Tatyana Viktorovna. | 405 | Biotech 7/5. | |
70 | Vidakas Alexander Alexandrovna. | 405 | Załatwiony | |
71 | Lagustina Ekaterina Konstantinovna. | 404 | Biofac - Umowa | |
72 | Okhlopkov Kira Alekseevna. | 404 | MSC - Biotech. | |
73 | Matveyeva Nadezhda Romanovna. | 403 | Załatwiony | |
74 | Belletskaya Polina Dmitrievna. | 403 | PCTU. | |
75 | Ushkov Daria Alexandrovna. | 402 | Rgmu ich. Pavlova. | |
76 | Mening Semen Mikhailovich. | 402 | Mpgu. | |
77 | Solovyov Anastasia Sergeevna. | 401 | Załatwiony | |
78 | Chistyakova Julia Alekseevna. | 400 | Biofac - Umowa | |
- | Dubov Nikita Vladimichich. | 400 | Biofac - przypisany | |
79 | USKova Natalia Dmitrievna. | 400 | Załatwiony | |
80 | Michelov Nikolai Ilyich. | 400 | PCTU. | |
81 | Tikhomirov Stepan Andreevich. | 399 | Na biofakcji 45/19. | |
82 | Vedesheev Denis Alekseevich. | 399 | Załatwiony | |
83 | Alautdinov ruslan timurovich. | 399 | Załatwiony | |
84 | Shishigina Natalia Mikhailovna. | 399 | Załatwiony | |
85 | Shmelkov artyom romovich. | 398 | Załatwiony | |
86 | Albert Ronen Feliksovich. | 398 | Załatwiony | |
87 | Savchenko Veronika EvgeNievna. | 398 | Załatwiony | |
88 | Gudkova Ekaterina Pavlovna. | 396 | Biofak-umowa | |
89 | Manuian Alina Alexandrovna. | 395 | Dr. Uniwersytet | |
90 | Zhiyanova Maria Pavlovna. | 395 | Załatwiony | |
91 | Prudnik Natalia Vladimirovna. | 395 | Mgmu ich. Sechenov. | |
92 | Fortova Sofia Maksimovna. | 394 | Załatwiony | |
93 | Mitin Anastasia Pavlovna. | 394 | Załatwiony | |
94 | Gwatu Ekaterina Mikhailovna. | 394 | Mgmu ich. Sechenov. | |
95 | Lipkina Irina Andreevna. | 393 | Załatwiony | |
96 | Kotova Natalia Nikolaevna. | 393 | Załatwiony | |
97 | Antonova Polina Alekseevna. | 393 | Załatwiony | |
98 | Barashkova Anastasia Andreevna. | 392 | Załatwiony | |
99 | Bolkwadze Diana Emzarovna. | 391 | Załatwiony | |
100 | Lazarchuk Arina Vladimirovna. | 391 | Mgmu ich. Sechenov. | |
101 | Nazwa Maria Kirillovna. | 391 | Mgmu ich. Sechenov. | |
102 | Gerasimova Maria Alexandrovna. | 391 | Dr. Uniwersytet | |
103 | Zhdanova Maria Vyacheslavovna. | 391 | Rficking je. Pirogov. | |
104 | Hashimova Anastasia Rustamovna. | 390 | Biofac - Umowa | |
105 | Nagornok Olga Aleksandrovna. | 390 | Psychfa | |
106 | Slykina Alina Denisovna. | 390 | Mgmu ich. Sechenov. | |
107 | Zenin Evgeny Sergeevich. | 389 | Rficking je. Pirogov. | |
108 | Maslennikova Tatyana Ivanovna. | 389 | Załatwiony | |
109 | Gamaley Sergey Aleksandrovich. | 389 | Biofac - Umowa | |
110 | Nikitin Kirill Vladislavovich. | 388 | Załatwiony | |
111 | Afanasyev Alexander Romanovna. | 388 | Psychofak - kontrakt | |
112 | Kasatkina Anastasia Nikolaevna. | 388 | Załatwiony | |
113 | Skirik Sarah Khashamna. | 388 | Załatwiony | |
114 | Paintagneva Nadezhda Vladimirovna. | 387 | Msha zoootekh. | |
115 | Toschopran Anastasia Konstantinovna. | 386 | Załatwiony | |
116 | Shabalin Fedor Ivanovich. | 386 | Załatwiony | |
117 | Rockova Aleksander Ivanovna. | 385 | Załatwiony | |
118 | Bruchachaov Anastasia Aleksandrovna. | 385 | Ffm - kontrakt | |
119 | Pervyuk Vasiliss Vasilyevna. | 381 | tak | 2 |
120 | Vakariuk Yana Valerievna. | 381 | tak | 3 |
121 | Volkov Elizabeth Aleksandrovna. | 381 | tak | 4 |
122 | Kustovsky Danila Andreevich. | 380 | tak | 5 |
123 | Bondar Aleksander Igorevna. | 379 | tak | 6 |
124 | Protopopowa Anna Maksimovna. | 379 | tak | 7 |
125 | Palkina Olga Igorevna. | 379 | tak | 8 |
126 | G. Antonina Alekseevna. | 379 | tak | 9 |
127 | Mosaleva Julia Andreevna. | 378 | ||
128 | Kumanyaeva Elena Vladimirovna. | 378 | ||
129 | Grzylova Victoria Vitalevna. | 377 | tak | 10 |
130 | Velmatkin Varvara Alekseevna. | 377 | ||
131 | Sergina Kristina Konstantinovna. | 377 | ||
132 | Malyaev Timur Dovtelovich. | 376 | Rudn. | |
133 | Debredeva Alina Tagirovna. | 376 | ||
(Biorąc pod uwagę wcześniej zapisane i zaśmiecone dokumenty) | ||||
134 | Ugunvenko Anna Anatolyevna. | 376 | ||
135 | Yakhina Nelya Rafailovna. | 376 | ||
136 | Pavlova Rada Konstantinovna. | 375 | ||
137 | Konashenkova Anastasia Tarasovna. | 374 | ||
138 | Komkova Daria Sergeevna. | 374 | tak | 11 |
139 | Lyapicheva Elena Mikhailovna. | 373 | ||
140 | Radaev Valentin Sergeevich. | 373 | tak | 12 |
141 | Jelad Samir Salimovich. | 373 | ||
142 | Bogdanov Mark Olegovich. | 373 | ||
143 | Rudenko Darina Viktorovna. | 372 | Biofac - Umowa | |
144 | Sinelnikov Alexander Andreevich. | 372 | Tak (kontrakt) | 13 |
145 | Volkova Alexander Mikhailovna. | 372 | ||
146 | Troshin Dmitry Maksimowicz. | 372 | ||
147 | Lyubetsky Fedor Dmitrievich. | 371 | ||
148 | Mitrakov Ksenia Vitalevna. | 371 | ||
149 | Kolesnikov maxim vasilyevich. | 371 | ||
150 | Bolyakina Daria Konstantinovna. | 371 | ||
151 | Sidorenko Christina Borisovna. | 371 | ||
152 | Kovalenko Natalia Petrovna. | 370 | ||
153 | Bashmakov Kirill EvgeNievich. | 369 | ||
154 | Isaeva Elena Mikhailovna. | 369 | ||
155 | Sorokina Lyudmila Nikolaevna. | 367 | tak | 14 |
156 | Kovaleva Alexander Mikhailovna. | 366 | ||
157 | Scherbakova Anna Vasilyevna. | 366 | ||
158 | Movies Elisha Igorevich. | 366 | ||
159 | Unina Vladislavovna. | 365 | ||
160 | Semenova Polina Dmitrievna. | 364 | ||
161 | Ermakova Ekaterina Andreevna. | 364 | ||
162 | Kozlov Denis Sergeevich. | 363 | ||
163 | LoUPEROV Andrei Andreevich. | 363 | ||
164 | Kudryavtsev Semen EvgeNievich. | 359 | ||
165 | Barinova Alice Vyacheslavovna. | 357 | ||
166 | Komarova Polina Kirillovna. | 356 | ||
167 | Ruda Vsevolod Vadimovich. | 355 | ||
168 | Braremberg Olga Eduardovna. | 355 | ||
169 | Bogdanova Alina Sergeevna. | 353 | ||
170 | Petrakova Marina Pavlovna. | 350 | ||
171 | Vozhova Ekaterina Gennadievna. | 349 | ||
- | Komarow Anna Vladimirovna. | 347 | Biofac - przypisany | |
172 | Sidorova Ekaterina Aleksandrovna. | 347 | ||
173 | Noda Maria Vladimirovna. | 345 | ||
174 | Shebarshina anna vladimirovna. | 341 | ||
175 | Kim Oksana Vladimirovna. | 341 | ||
176 | Firsova Stanislav EvgeNievna. | 341 | ||
177 | Smelted Anastasia Vladimirovna. | 340 | ||
178 | Mikhailova Ekaterina Maksimovna. | 339 | ||
179 | Toleskaya Love Alekseevna. | 334 | ||
180 | Ivanova Elizaveta Dmitrievna. | 332 | ||
181 | Gudkina Alexander Vladislavavna. | 328 | ||
182 | Leonova Maria Vladimirovna. | 327 | ||
183 | Dobrozova Elizabeth Vladimirovna. | 327 | ||
184 | Gromova Valentina Sergeevna. | 323 | ||
185 | Bulgakova Anastasia Vyacheslavna. | 322 | ||
186 | Gerasimov Gleb Denisovich. | 319 | ||
187 | Pressova Anastasia Alekseevna. | 319 | ||
188 | Grab Galatea Antonovna. | 318 | ||
189 | Gruber Danila Vadimovich. | 317 | ||
190 | Savelyva Anastasia Gennadievna. | 317 | ||
191 | Lukyanova Maria Georgievna. | 309 | Tak (kontrakt) | 15 |
192 | Pomarev Alexander EvgeNievich. | 297 | ||
193 | Fininshina aksinija igorevna. | 288 | ||
194 | Korobokov Nikolay Anatolyevich. | 288 | ||
195 | Krutova Sofia Yurevna. | 288 | ||
196 | Svilidenko Sofia Antonovna. | 287 | ||
197 | Golevole Fedor Mikhailovich. | 287 | ||
198 | Cook Elizabeth Igorevna. | 278 | ||
199 | Murtazina Svetlana Yaroslavovna. | 278 | ||
200 | Yaroshuk Nikita Vasilyevich. | 271 | ||
201 | Runkov Ruslan Aleksandrovich. | 262 | Tak (kontrakt) | 16 |
Departament "Ekologia i zarządzanie środowiskiem"
Całkowite budżetowe miejsca w Departamencie 25 . Bez egzaminów, na specjalne i docelowe kwoty zapisane 8 Człowiek pozostawił miejsca na ogólną konkurencję 17 . Przy pierwszym etapie został zapisany 14 Wnioskodawcy, którzy złożyli dokument skryptowy na temat edukacji i zgody na rejestrację 18:00 1 sierpnia. Pozostali wnioskodawcy pozostają w konkursie 18:00 6 sierpnia.Gdy wszystkie miejsca budżetowe są wypełnione, w tym osoby wydane, jeśli wcześniej zapisywali wnioskodawcy odpowiedzią swoje dokumenty.
Wnioskodawcy, którzy znaleźli się na poniższej liście 3 Pozycja przez oryginał Może skontaktować się z B. komisja Recepcji O płatnej edukacji.
Od 2016 r. Nastąpiło ograniczenie liczby możliwości ubiegania się o umowę w sprawie rejestracji w liczbie dwóch na uniwersytet. W tym względzie wskazane jest złożenie wniosku o umowę i oryginał świadectwa na tym uniwersytecie i kierunku przygotowania, które masz na priorytecie, jeśli strzelone punkty dają pewną szansę na wykonanie - i przenieść certyfikat na mniejszy priorytet Miejsce, ale z dużymi szansami na pokłonowanie tylko wtedy, gdy wnioski o zgodę od osób o wyższych wynikach zostaną złożone tak bardzo, że uniemożliwia przyjęcie na budżet. W przeciwnym razie ryzykujesz wyczerpując określony limit i stracić możliwość powrotu do konkursu, że miałeś okazję wytrzymać.
WAŻNY:plany wnioskodawcy stale się zmieniają, więc obserwuj aktualizacje. Jeśli zmienisz swoje plany, prosimy o poinformowanie tego do komitetu wstępnego poinformowania pozostałych wnioskodawców.
№ | Pełne imię i nazwisko | Ilość punktów | Certyfikat (priorytet) | |
1 | Korshunova Natalia Olegovna. | - | Załatwiony | 1 |
2 | Logvinova Ekaterina Yurevna. | - | Załatwiony | 2 |
3 | Semenova Arina Vladislavovna. | - | Załatwiony | 3 |
4 | Phazuldinova Naila Marsne. | - | Załatwiony | 4 |
5 | Shakirova Adil Rustamovna. | - | Załatwiony | 5 |
Całkowita lista konkurencyjna (bezpłatne miejsca budżetowe 17 jest zapisywane do pierwszej fali 14 osób, w drugiej fali - 3 osoby):
№ | Pełne imię i nazwisko | Ilość punktów | Certyfikat (priorytet) | Przez oryginał |
1 | Melnikova Ekaterina Aleksandrovna. | 379 | Geograf. - przypisany | |
2 | Turkina Sofia Aleksandrovna. | 376 | Geograf. - przypisany | |
3 | Damchechikov Roman Radikovich. | 368 | Geograf. - przypisany | |
4 | Kushlevich Artem Olegovich. | 367 | Geograf. - przypisany | |
5 | Solonikov Ivan Andreevich. | 367 | Geograf. - przypisany | |
6 | Gwóźdź Victoria Olegovna. | 366 | Geograf. - przypisany | |
7 | Spitsyna Eva Aleksandrovna. | 359 | Nie ty. Gubin. | |
8 | Sidorova Polina Ruslanovna. | 356 | Geograf. - przypisany | |
9 | Tarasevich Ilya Igorevich. | 356 | Geograf. - przypisany | |
10 | Zhigareva Maria Igorevna. | 354 | Geograf. - przypisany | |
11 | Boldyrev Mark Olegovich. | 351 | Rudn. | |
12 | Konev Daria Vladimirovna. | 349 | Geograf. - przypisany | |
13 | Belyaev Alexey Pavlovich. | 342 | Geograf. - przypisany | |
14 | Mikhailova Maria Vladimirovna. | 338 | Geograf. - przypisany | |
15 | Naumov Andrei Dmitrievich. | 332 | Geograf. - przypisany | |
16 | Woj Motoshovskaya Svetlana Olegowna | 332 | Geograf. - przypisany | |
17 | Scomorokhova anna dmitrievna. | 330 | Geolog. - przypisany | |
18 | Manakhov Pavel Dmitrievich. | 327 | Biofac - przypisany | |
19 | Voropaeva Ksenia Viktorovna. | 327 | Geograf. - przypisany | |
20 | Torgashina maria romanovna. | 326 | Geograf. - przypisany | |
21 | Pešekhonov Yuri Olegovich. | 326 | Geograf. - przypisany | |
22 | Cortunkov Eduard Alexandrovich. | 324 | Załatwiony | |
23 | Balcheva Sophia Sergeevna. | 324 | Geograf. - przypisany | |
24 | Denisova Anna Pavlovna. | 322 | Geograf. - przypisany | |
25 | Sofya Dmitrievna Solandakova. | 321 | Geograf. - przypisany | |
26 | Nesterova Ksenia Aleksandrovna. | 321 | Spebsu. | |
27 | Sans Kristian Dmitrievich. | 318 | Geograf. - przypisany | |
28 | Terekhova Daria Alekseevna. | 318 | Geograf. - przypisany | |
29 | Sergeev Elizabeth Alekseevna. | 317 | Geograf. - przypisany | |
30 | Osipova Maria Sergeevna. | 316 | Geograf. - przypisany | |
31 | Ovakambian Ani Vartanovna. | 314 | Geograf. - przypisany | |
32 | Chadushkin Elena Igorevna. | 314 | Geograf. - przypisany | |
33 | Luzhkov Roman Sergeevich. | 314 | Na geografie. 1/7. | |
34 | Shapulina Anastasia Aleksandrovna. | 312 | Na geografie. 5/8. | |
35 | Mikhailova Anna Alekseevna. | 312 | Na geografie. 3/7. | |
36 | Krastan Ekaterina Aleksandrovna. | 311 | Geograf. - przypisany | |
37 | Ershova Polina Sergeevna. | 311 | Na geografie. 7/8. | |
38 | Khrustalev Dmitry Sergeevich. | 310 | Załatwiony | |
39 | Susukho Veronica Valerievna. | 310 | Na geografie. 4/7. | |
40 | Goncharova Anna Vladislavovna. | 309 | Załatwiony | |
41 | Uralsa alla olegowna. | 309 | Załatwiony | |
42 | Smirnova Ekaterina Aleksandrovna. | 308 | Na geografie. 1/3. | |
43 | Lunegova Lada Ivanovna. | 307 | Załatwiony | |
44 | Karpova Maria Alexandrovna. | 307 | ||
45 | Belop Dmitry Alekseevich. | 306 | Na geografie. 6/7. | |
46 | Budkov Alexander Sergeevich. | 305 | Na geografie. 3/3. | |
47 | Tshenzova Marina Vyacheslavovna. | 305 | Załatwiony | |
48 | Sambursky Alexey Georgievich. | 305 | Załatwiony | |
49 | Kondrashev Ilya Leonidovich. | 304 | Na geografie. 10/8. | |
50 | Lisitsyn Alena Alekseevna. | 304 | ||
51 | Morozova Daria Sergeevna. | 301 | Załatwiony | |
52 | Eashenian Anastasia EvgeNievna. | 300 | Załatwiony | |
53 | Shepelev Daniel Eduardovich. | 299 | tak | 1 |
54 | Tulina Alona Igorevna. | 298 | Załatwiony | |
55 | Timchenko Kirill Sergeevich. | 297 | Na geografie. 7/7. | |
56 | Kalashnikov Peter Nikolaevich. | 297 | Miigaik. | |
57 | Denisova Olga EvgeNievna. | 297 | Załatwiony | |
58 | AverKieva Ulyana EvgeNievna. | 297 | Załatwiony | |
59 | Golikova Anna Sergeevna. | 296 | Socina - przypisany | |
60 | Bockov Stanislav Alekseevich. | 295 | Na geografie. 14/8. | |
61 | Kotenkov Alexey Vyacheslavowicz. | 295 | Na geografie. 15/8. | |
62 | Chichekin Ekaterina Mikhailovna. | 295 | Załatwiony | |
63 | Pogorelova Olga EvgeNievna. | 294 | Załatwiony | |
64 | Borkov Stepan Alexandrovich. | 292 | tak | 2 |
65 | Shklyaeva elena alexandrovna. | 292 | ||
66 | Shatunov Ivan Vladimichich. | 291 | ||
67 | Poluligalova Alena Andreevna. | 291 | ||
68 | Erokhin Grigory Aleksandrovich. | 290 | tak | 3 |
69 | Dokuchava Valery Konstantinovna. | 290 | ||
70 | Verchin Ivan Mikhailovich. | 289 | ||
71 | Adigamova Sofia Veneronna. | 289 | tak | 4 |
72 | Kosinov Alexander Sergeevich. | 288 | Miigaik. | |
73 | Skrzydła Nikita Timofeevich. | 288 | ||
74 | Romanova Regina Alekseevna. | 288 | ||
75 | Petrash Maria Yuryevna. | 287 | Na geografie. 10/7. | |
76 | Gatenadze Georgy Davidovich. | 286 | ||
77 | Zhanndarov Maxim Vyacheslavovich. | 284 | Tak (kontrakt) | 5 |
78 | Sapozhnikova Ksenia Andreevna. | 284 | ||
79 | Salman Michel Karamovich. | 284 | ||
80 | Veselova Ekaterina Sergeevna. | 283 | tak | 6 |
81 | Volkova Veronica Denisovna. | 281 | Tak (kontrakt) | 7 |
82 | Privalov Anatoliy Vladimirovich. | 281 | Rudn. | |
83 | Shukhntin Andrey Nikolaevich. | 280 | Mpgu. | |
84 | Graves Ekaterina Kirillovna. | 279 | ||
85 | Rusin Diana Ivanovna. | 277 | ||
86 | Erginina Vladislav EvgeNievna. | 276 | ||
87 | Ilyushin Ivan Konstantinovich. | 276 | ||
88 | Mitin Anastasia Pavlovna. | 276 | ||
89 | Rumyantseva Anastasia Olegovna. | 275 | ||
Dolna pozycja fragmentu na pierwszej fali 2017 roku(Biorąc pod uwagę wcześniej zapisane i zaśmiecone dokumenty) | ||||
90 | Naskaidaeva Elena Aleksandrovna. | 274 | ||
91 | Petkevich Valeria Efimovna. | 274 | ||
92 | Belova Valeria Alekseevna. | 273 | PCTU. | |
93 | Akhmetova Beata Robertovna. | 272 | ||
94 | BHS Victoria Valentinovna. | 272 | (Gleba-eko.) | |
95 | Powedshnikov Leonid Vladimichich. | 271 | ||
96 | Shemer Maria Pavlovna. | 270 | ||
97 | Petukhova Polina Vladimirovna. | 270 | ||
98 | PushKarev Lev Borisovich. | 269 | ||
99 | Pijankov Ivan Nikolaevich. | 269 | ||
100 | Carrier Alla Alexandrovna. | 268 | Biofak (ECO) 2/2 | |
101 | Sazonov Alexander Vyacheslavowicz. | 268 | ||
102 | Trofimov Alexey Petrovich. | 267 | Tak (kontrakt) | 8 |
Dolna pozycja przejścia na drugiej fali 2017 roku(Biorąc pod uwagę wcześniej zapisane i zaśmiecone dokumenty) | ||||
103 | Zhikharev Alexander Petrovich. | 267 | MSHA. | |
104 | Kalinina Alina Andreevna. | 266 | ||
105 | Sosensky Boris Lwowicz. | 265 | Mpgu. | |
106 | Nikolaev Anastasia Dmitrievna. | 265 | ||
107 | Egorova Anna Vladimirovna. | 264 | ||
108 | Scherbakova Anna Andreevna. | 264 | ||
109 | Levitskaya anna sergeevna. | 264 | ||
110 | Korenkova Elizabeth Sergeevna. | 261 | ||
111 | Frolov Andrei Dmitrievich. | 260 | ||
112 | Dia Alexander EvgeNievna. | 258 | ||
113 | Shepelev Maria Valerievna. | 256 | ||
114 | Frost Ksenia Vyacheslavovna. | 256 | ||
115 | Fininshina aksinija igorevna. | 255 | MSHA. | |
116 | Sorvikhina Anna Igorevna. | 255 | ||
117 | Bakhtina Maria Nikolaevna. | 254 | ||
118 | Fomina Maria Stanisławowa. | 254 | MSHA. | |
119 | Eliseeva Elizaveta Antonovna. | 254 | ||
120 | Kartashov Nikita Igorevich. | 251 | Rudn. | |
121 | Ilyanes Ramires Anthony Michel | 251 | ||
122 | Korytkin Pavel Georgievich. | 251 | ||
123 | Superrin Elizabeth EvgeNievna. | 249 | ||
124 | Mołdawschuk Daniel Ivanovich. | 246 | ||
125 | Sereebryakov Petr Borisovich. | 244 | ||
126 | Sidorov Arthur Valerevich. | 242 | tak | 9 |
127 | Orlova Ekaterina Sergeevna. | 241 | ||
128 | Borkov Danil Denisovich. | 240 | ||
129 | Gusev Egoro Leonidovich. | 239 | ||
130 | Goldin Vadim Aleksandrovich. | 238 | ||
131 | Rosanova Ekaterina Andreevna. | 232 | ||
132 | Gudkova Ekaterina Petrovna. | 232 | ||
133 | Merkulova Vera Vladimirovna. | 229 | ||
134 | Pałac Stepan Nikitich. | 221 | ||
135 | Geraskin Kristina Aleksandrovna. | 215 | ||
136 | Lyubimov Efim Sergeevich. | 199 |
1.
Listy wnioskodawców rangi opadają na sumę punktów konkurencyjnych.
2.
Jeśli kwota punktów na testach wejściowych przychodzących zbiega się, listy są uszeregowane na priorytet testów wstępnych. Do rankingu (kompilacji) list przychodzących uniwersyteckich ustanawia priorytet testów wstępnych.
3.
Wraz z równością kategorii z ust. 1 i 2 wnioskodawcy, którzy mają preferencyjne prawo do rejestracji, zajmują wyższe miejsce.
Jak ocenić listy pochodzących bez testów wstępnych:
1.
członkowie drużyny;
2.
zwycięzcy all-Rosyjska Olympiada uczniowie;
3.
Zwycięzcy Olympiady Szkoły Wszechmołowej;
4.
Mistrzowie i zwycięzcy w dziedzinie sportu;
5.
Zwycięzcy olimpiady uczniów;
6.
Olimpiada zwycięzców nagród.
W każdej z tych kategorii przychodzących wyższych lokalizacji na liście, istnieją przychodzące przychodzące przychodzące, mającą preferencyjną rejestrację prawa.
a) sieroty i dzieci pozostawione bez opieki rodzicielskiej, a także osoby z liczby sierot i dzieci pozostałych bez opieki rodzicielskiej;
b) Dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne I i II grupy pod zawarciem instytucja federalna Ekspertyza medyczna i społeczna nie jest sprzeczne szkolenie w odpowiednich organizacjach edukacyjnych;
c) obywatele w wieku poniżej dwudziestu lat, posiadający tylko jeden rodzic - osoba niepełnosprawna, a jeśli dochody wtórne rodziny jest poniżej minimalnego uznania na ten temat Federacja Rosyjska w miejscu zamieszkania tych obywateli;
d) obywatele, którzy byli narażeni na promieniowanie z powodu katastrofy Elektrownia jądrowa Czarnobylowa A na których działanie prawa Federacji Rosyjskiej z dnia 15 maja 1991 r 1244-1 "w sprawie ochrony socjalnej obywateli, która była pod wpływem promieniowania z powodu katastrofy w Czarnobylu NPP 21;
e) Dzieci personelu wojskowego, który zmarł w wykonywaniu obowiązków służby wojskowej lub martwych z powodu obrażeń (urazy, obrażeń, kontuzji) lub choroby uzyskane przez nich w wykonywaniu obowiązków służby wojskowej, w tym udział w prowadzenie operacji przeciwprądowych i (lub) innych wydarzeń walki z terroryzmem;
e) Dzieci martwych (martwych) bohaterów związek Radziecki, Bohaterowie federacji rosyjskiej i pełnych kawalerów porządku chwały;
g) Dzieci pracowników organów spraw wewnętrznych, instytucji i organów systemu penitencjarnego, federalna Sługa Strażacyjna Państwowej Służby Pożarnej, kontroli kontroli obrotu narkotyki narkotykowe i substancje psychotropowe. organy celnektórzy zginęli (zmarł) z powodu kontuzji lub innych szkód wobec zdrowia, uzyskane przez nich ze względu na wykonywanie obowiązków służbowych, lub z powodu choroby uzyskanej przez nich w okresie usług w tych instytucjach i organach, a dzieci, które były uzależnione na nich;
h) dzieci pracowników prokuratorów, którzy upadli (zmarł) ze względu na obrażenia lub inne szkody dla zdrowia zdobytych przez nich w trakcie przejścia prokuratora lub po zwolnieniu z powodu szkody z powodu ich działalności usługowej;
i) personel wojskowy, który przechodzi służbę wojskową w ramach umowy i ciągły czas trwania służby wojskowej w ramach umowy wynosi co najmniej trzy lata, a także obywatele, którzy przeszli służbę wojskową i wprowadzając szkolenie w zakresie zaleceń dowódców wydanych obywatele w sposób przepisany przez organ federalny władzom wykonawczego, w których prawo federalne przewiduje służbę wojskową;
k) Obywatele posiadający co najmniej trzy lata służby wojskowej w ramach umowy w siłach zbrojnych Federacji Rosyjskiej, innych żołnierzy, formacje wojskowe i organów w stanowiskach wojskowych oraz oddalone z służby wojskowej na tereny przewidziane przez akapitę "B" - "G" ust. 1, akapit "A" klauzuli 2 i akapit "A" - "w" ustępie 3 art. 51 prawa federalnego z dnia 28 marca 1998 r. N 53-FZ "na służbie wojskowej i wojskowej" 22;
l) osoby niepełnosprawne, uczestnicy wentylistych, a także weteranów wojenności spośród tych wymienionych w akapitach 1 - 4 ust. 1 ustawy o prawach federalnej w dniach 12 stycznia 1995 r 5-FZ "na weteranach" 23;
m) obywatele, którzy bezpośrednio uczestniczyli w testach bronie nuklearne, walczyć z substancjami radioaktywnymi w atmosferze, bronie jądrową pod ziemią, w ćwiczeniach przy użyciu takich broni i walki substancji radioaktywnych do daty rzeczywistej wypowiedzenia określonych testów i ćwiczeń, bezpośrednich uczestników likwidacji wypadki promieniowania W przypadku instalacji jądrowych statków powierzchniowych i łodzi podwodnych oraz innych obiektów wojskowych, bezpośrednich uczestników i zapewnienie pracy na temat gromadzenia i zbycia substancji radioaktywnych, a także bezpośrednich uczestników eliminacji konsekwencji tych wypadków (personel wojskowy i osoby spośród Winsted Skład sił zbrojnych federacji rosyjskiej, personel wojskowy wojska wewnętrzne. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej, osoba, która służyła w wojskach kolejowych i innych formacjach wojskowych, pracownicy organów spraw wewnętrznych Federacji Rosyjskiej i Federalnej Służby Firewallowej Państwowej Służby Pożarnej);
n) SERVICEMEN, w tym żołnierzy wewnętrznych wojsk Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej, Pracowników Zbiorów Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej, System Penitencjarny, Federal Fire Sługa Strażacyjna Państwowa Służba Pożarna, którzy przeprowadzili Zadania w warunkach konfliktu zbrojnego w Republice Czeczeńskiej i terytorium sąsiadujące do niego uważane za strefę konfliktu zbrojnego i tych personelu wojskowego wykonywania zadań podczas operacji przeciwprzeszkodawców na terytorium regionu Kaukazu Północnego.
36. Prawo prewencyjne do rejestracji w organizacji wyższa edukacjaPod jurysdykcją federalnych organów państwowych zapewniają również absolwenci organizacje edukacyjne., Profesjonalne organizacje edukacyjne zlokalizowane w organach państwowych nadzorczych i wdrażanie dodatkowych programów edukacyjnych, które mają na celu przygotowanie drobnych studentów do wojska lub innej służby cywilnej24.
Jak czytać listy konkurencyjne
Konkurencja, konkurencyjna grupa - kierunek przygotowania, na którym przydzielono pewną liczbę miejsc budżetowych (plan recepcji, cyfra sterowania).
Listy konkurencyjne, listy przychodzące - Są one utworzone dla każdego konkursu wykazów wnioskodawców - kandydatów do rejestracji. Pozycja kandydata na liście jest określona przez kategorię wnioskodawcy (przychodzące bez testów wejściowych nadchodzących przez specjalną kwotę prawną pochodzącą przez kwotę z kierunkami docelowymi wchodzącym do ogólnego konkursu) i sumę punktów punktów zdobytych.
Aby rozpocząć współpracę z listami konkurencyjnymi, musisz poznać plan recepcji i organizację konkurencji o budżetach w określonym kierunku szkolenia - informacje te będą potrzebne do zrozumienia, gdzie granica wykazu wnioskodawców przyjęła w miejscach budżetowych , Innymi słowy, granica listy kandydatów kandydujących do rejestracji.
Listy konkurencyjne są prezentowane w dwóch wersjach. Pierwsza jest kompletną listą konkurencyjną, która obejmuje wszystkich wnioskodawców dopuszczonych do udziału w konkursie (z oryginałami i kopiami dokumentów na temat edukacji). Druga jest skróconą listą konkurencyjną, która przedstawia tylko kanały z oryginałami i wnioskami o rejestrację.
Nośny Listy, tj. Umieszczanie wnioskodawców na listach jest wykonywane zstępujące punkty zgodnie z następującym algorytmem:
1) przez ilość punktów testów wstępnych i indywidualnych osiągnięć,
2) W przypadku równości kwoty punktów na wynik pierwszej pozycji,
3) W przypadku równości punktów pierwszego przedmiotu na drugim przedmiocie
4) W przypadku równości punktów drugiego przedmiotu na trzecim punkcie,
5) W przypadku równości punktów według zastrzeżeń 1-4, znaki "preferencyjne" znaki są umieszczone powyżej.
Pasujący wynik - Jest to minimalna ilość punktów strzelonych przez wyniki użycia lub at testy wprowadzająceProwadzony przez Uniwersytet niezależnie, dając prawo zapisać się w przypadku świadczenia oryginałów dokumentów na temat edukacji i wniosków o rejestrację. Punkt przejścia zależy od ilości punktów ostatniego wnioskodawcy, z których liczba jest mniejsza lub równa liczbie miejsc budżetowych ( "Zielona strefa" Lista). Podczas wymiany kopii dokumentów na temat tworzenia skryptów, wartość punkt przechodzący może zmienić; Zwykle w kierunku wzrostu, ponieważ Skrypty doprowadzają wnioskodawców o większym suma wyniku, przemieszczający wnioskodawcy z "Zielonej strefy" z mniejszymi szalikami.
niebieski Kolor na listach są wybrani wnioskodawcy uznane za kandydaci do rejestracji na drugim (następnym) etapie. Szary Kolor na liście podkreślono zarejestrowanych wnioskodawców. Żółty Kolor na liście podkreślono wnioskodawców, które zawarły umowę.
Podczas pracy z listami konkurencyjnymi procedurą działania:
1. Znajdź się na kompletnej liście konkurencyjnej (poprzez kopie i skrypt).
2. Jeśli twój numer jest mniej wymieniony lub jest równy planu recepcji, a następnie przejdziesz do liczby miejsc budżetowych i do rejestracji powinieneś przesłać skrypt Dokument edukacyjny i aplikacja zatwierdza 18 godzin 1 sierpnia.
3. Jeśli nie wpadniesz w liczbę miejsc budżetowych, ale w liście konkursowej znajdują się wnioskodawcy, które nie złożyli oryginałów dokumentu edukacyjnego, a ich liczba pozwala na wejście do zielonej strefy (w liczbie budżetowych miejsc ) W przypadku nie przyznawania oryginału powinieneś złożyć wniosek o zgodę na rejestrację i dokument edukacyjny skryptów I poczekaj na procedurę rejestracji. Masz szansę na uzyskanie miejsc budżetowych.
4. Jeśli nie wpadniesz w liczbę miejsc budżetowych, a numer sekwencji nie ma szans na miejsce do budżetu, złóż wniosek o umowę w sprawie rejestracji i skryptu na edukację I zakończyć umowę na płatne szkolenie.
5. Jeśli złożyłeś kilka wniosków o udział w konkursach dla różnych obszarów przygotowań, szukaj siebie w odpowiednich listy konkurencyjne. I wybierz ten, w którym masz najlepszą pozycję - lub jesteś w "zielonej strefie" lub wystarczająco wysokiej na granicę budżetowych miejsc. I złożyć skrypt do edukacji.
6. Jednocześnie należy pamiętać, że przy pierwszym etapie rejestracji, zgodnie z zasadami recepcji (odbiór oryginalnych dokumentów i wniosków o rejestrację do rejestracji do 1 sierpnia) zostaną wypełnione 80% całkowitej liczby miejsc budżetowych, które pozostały po zapisaniu wnioskodawców specjalne prawaoraz projektantów z 29 lipca. Jeśli jesteś na konkurencji miejscowej dla Ciebie w ciągu 100% z tych miejsc budżetowych, ale idź za granicę 80%, a następnie na pierwszym etapie rejestracji w kolejności, w jakiej nie spadniesz, ale masz możliwość uczestniczenia w konkursie za Pozostały 20% miejsc budżetowych w drugim etapie rejestracji (odbiór wniosków o zgodę na rejestrację i oryginały do \u200b\u200b18 godzin 6 sierpnia).